O nás

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

Vítejte!

Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje vic než sebe. (Josh Billings)

 

Bílý švýcarský ovčák

Berger Blanc Suiss

 

Oficiální zkratka: ACO, číslo standardu: 347, skupina FCI: I

 

V roce 1996 jsme si pořídili našeho prvního bílého ovčáka, a to psa jménem Aiwak z Ráje Sidy, který za svou dobu své výstavní kariéry získal řadu ocenění: Res. CAC, CAC, BOB...a také se stal otcem spousty krásných a zdravých štěňátek, která se mohou chlubit jak výstavními výsledky tak i úspěchy při konání zkoušek z výcviku. Bohužel nás Aiwak opustil dne 27.12. 2008 do psího nebe a nikdy nezapomeneme.

 

 

 

Bílý švýcarský ovčák nás uchvátil svým vzhledem i povahou a proto jsme založili v roce 2009 oficiální chovatelskou stanici: of Aiwak´s paradise. Jsme malá rodinná chovat. stanice, která se snaží chovat zdravé a povahově vyrovnané jedince pro rodinu i další sportovní aktivity.

 

 

 

Pro štěňátka hledáme ty nejlepší majitele, kteří se jim budou věnovat, poskytovat lásku, zdravotní péči a nebudou psychicky a fyzicky strádat.

 

 

 

Žijeme v malebné obci Žermanice, která se nachází jižním směrem od města Havířova. Naše obec tvoří pomyslnou vstupní bránu do rekreační oblasti, která se rozkládá kolem vodní přehradní nádrže Žermanice. Velmi se nám tady líbí, protože je zde klid a krásná krajina s výhledem na nedaleké Beskydy. Není nic krásnějšího, než se toulat touto krásnou přírodou se svými psy. 

 

 


  alt

alt